Hotel

 

Štýlový horský hotel v Jasnej, ktorý svojou architektúrou perfektne zapadá do horského prostredia. Nostalgická budova z 50-tych rokov klasickej tatranskej architektúry ponúka pod jednou strechou predovšetkým rodinnú atmosféru horskej chaty, kvalitné služby hotela, štýlové ubytovanie a bohaté športové vyžitie počas celého roka pre všetkých. Hotel nachádzajúci sa v tichom prostredí obklopený lesom, 300 m od centra lyžiarskeho strediska, priamo pri Vrbickom plese je ideálny pre firemné akcie, teambuildingy, svadby či individuálnu dovolenku.

V hoteli je k dispozícii 29 izieb a apartmánov, 5 samostatných apartmánov s kuchynkou. moderné wellness a bowling pre večernú zábavu. K vybaveniu hotela patrí kongresová miestnosť, salónik, reštaurácia, letná terasa, bar s krbom, exteriérový gril a detské ihrisko. Svojou polohou si podmaní hostí, ktorí hľadajú pobyt v prírode a na horách, spojený so športom každého druhu a každého ročného obdobia, návštevou Demänovských jaskýň, termálnych aquaparkov či kultúrneho dedičstva regiónu Liptov.

Ubytovanie

V hoteli je k dispozícii 29 komfortných hotelových izieb a suít a 5 samostatných apartmánov s kuchynkou.

Reštaurácia

Domáca kuchyňa z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov, jedlá varené s láskou a úctou k tradičným receptom.

Wellness

Po namáhavej aktivite, alebo ako súčasť wellness pobytu, každému dobre padne chvíľa oddychu, počas ktorej necháte „ťažkosti zo svojich pliec“ v starostlivosti odborníkov.

Bowling